0
HAKKIMIZDA
Bizim işimiz gücümüz gözlük...

Optik sektöründeki 16 yıllık tecrübemiz, deneyimli satış danışmanlarımız ve optisyenlerimiz ile, Dünya’nın en ünlü gözlük markalarının optik cam ve optik çerçevelerini, güneş gözlüklerini ve lenslerini ekonomik fiyatlarla müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. 

Kurulduğumuz günden itibaren sektördeki gelişmeleri takip etmeyi ve müşterilerimizin hizmetine sunmayı ilke olarak edindik. 16 yılda 40.000’in üzerindeki müşterilerimizin görme kalitelerini artırmalarına yardımcı olmanın verdiği mutluluk ve ilk günkü heyecanımızla sektördeki yenilikleri takip ederek fark yaratan fikirlerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. 

HİZMETLERİMİZ

 Optik gözlük ve çerçeve satışı.

 Güneş gözlüğü satışı.

 Numaralı lens satışı.

 Optik ve güneş gözlüğü tamir, bakım ve montajı.

 Ücretsiz gözlük ve lens danışma hattı : 05065447520 [email protected]

VİZYONUMUZ

Yaşamın tüm renklerini görmenin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Eğitimli kadromuz, bilgi ve birikimimiz ile insanların görme kalitelerini artırmak için çalışıyoruz.

MİSYONUMUZ

Perakende gözlük sektöründe elde ettiğimiz konumu daha üst seviyelere yükseltmek. Optik sektöründeki yenilikçi fikirleri ile fark yaratan öncü  bir marka olmak. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin tamamında örnek bir marka olmak.

 

DEĞERLERİMİZ

 Dürüstlük 

 Saygı

 Adalet

 Yenilikçilik

 Sürekli Gelişim

 Fark Yaratmak

 


TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemiz üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.
HIZLI TESLİMAT
Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.
SORUNSUZ İADE
Aldığınız ürünleri kolay iade edin.
MOBİL UYGULAMA
Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.